odzywka-do-rzes.net.pl

odzywka-do-rzes.net.pl

Jak miec zdrowe oczy

Jak miec zdrowe oczy

Mopsy w sklepach zoologicznych są zazwyczaj mops szczenięta z puppy mills lub domowej hodowców.

Warunki zdrowotne mopsy z puppy mills są chyba najgorsze, co można było spodziewać, ponieważ głównym celem tych hodowców jest „hodowla dla zysku”. Tak więc, nie należy oczekiwać wysokiej jakości rasy, chociaż może twierdzić, że mopsy czystorasowe.http://denarte.pl/uslugi_protetyka.htm Millers szczeniak zrobi wszystko co możliwe, aby obniżyć koszty w wyniku złych standardów hodowlanych. Czego można oczekiwać od mopsy, które mieszkają w małym, duszącym klatce, w ekstremalnych temperaturach i są karmione przy najniższej możliwej jakości żywności?

W połączeniu ze ścisłą bliskość innych psów, które potencjalnie może cierpiały na choroby zakaźne (na przykład choroby skóry, choroby żołądkowo-jelitowego oraz chorób układu oddechowego) zdecydowanie zwiększa ryzyko chorób na zatyczki od tego źródła.

Problemy te mogą nie być widoczne, ale będzie to prowadzić do długotrwałych problemów z oddychaniem, problemy z wątrobą, a nawet zirytowany mopsy powodu braku socjalizacji w ciągu kilku pierwszych tygodni po urodzeniu.

Więc, jakie są istotne pytania należy zadać te 4 źródeł hodowców? Oto 5 pytań, które można zadać je (zwłaszcza renomowanych hodowców pug), aby uzyskać więcej informacji przed dokonaniem zakupu:

1. Jak długo (hodowca) były mopsy hodowli?

2. Jaki rodzaj testu przesiewowego zdrowia ty (hodowca) wykonać na mopsy? Niektóre z bardziej powszechnych przesiewowych badań zdrowotnych, które są zalecane do wykonania przez najbardziej renomowanych hodowców pug obejmują:

(A) dysplazja stawu biodrowego

(B) Choroba Perthesa

(C) Nieregularne bicie serca

(D) Slipped dławi

(e) Zaćma

(F) Wrzody rogówki

(G) suchego oka

(H) powieki i rzęsy check

(I) Wydłużone podniebienie miękkie

(J) Pug Dog mózgu

Wpis zawdzięczamy www.ziemlewski.pl