odzywka-do-rzes.net.pl

odzywka-do-rzes.net.pl

Jak naturalnie dbac o siebie

Jak naturalnie dbac o siebie

Istnieje duża szansa, że masz podstawowe składniki w lodówce, aby sprawiają, że jesteś własne maski? Kilka prostych elementów, które są wspólne dla większości gospodarstw domowych, i jesteś na najlepszej drodze do mieszania się kilka niezwykłych receptur maska twarzą do czyszczenia, złuszczają i zmiękczają twarz.http://www.septica.pl

Te wszystkie naturalne do-it-yourself receptur maską są zaskakująco potężne, ale proste, aby z prostych i naturalnych składników, które nie zawierają agresywnych środków chemicznych produktów komercyjnych.

Wypróbuj te naturalne składniki niesamowitą maską ożywić skórę i przywrócić ten młodzieńczy wygląd i blask na twarzy.

jajka

Jaja zrobić wielki bazę maski twarzy ze względu na ich konsystencję. Nie są one tylko na bezy, są idealne do czyszczenia, złuszczający i pomaga rozjaśnić twarz.

Oto murowany prosta maska receptury, które zawierają białka. Przed pójściem spać wieczorem, spróbuj łącząc 2 białka jajek i 2 łyżek jogurtu naturalnego w małej misce, a następnie stosuje się mieszaninę do twarzy przez dwie lub trzy minuty. Będzie to nawilżają i koją twarz po wypłukaniu dobrze z ciepłą wodą.

Jogurt

Jeśli czytać lub oglądać telewizję Jestem pewien, że wiesz wszystko o jedzenie jogurtu na problemy z trawieniem. Jogurt buduje swoje zęby i kości, wspomaga trawienie, ale jest również doskonałym składnikiem do wykorzystania w swojej maską.

Produkty mleczne zawierają kwas mlekowy, który pomaga wygładzić szorstką skórę, nawilża suchą skórę i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się twarzy. Jogurt zawiera również cynk, który leczy trądzik tych skaz podczas usuwania toksyn, które mogą wywołać jeszcze więcej ognisk trądzik.

Wystarczy skórkę lub ruszt, skórka z całego grejpfruta i wymieszać z 3/4 filiżanki ulubionego jogurtu naturalnego.
Wpis zawdzięczamy