odzywka-do-rzes.net.pl

odzywka-do-rzes.net.pl

Metody przedluzania rzes

Spadek jest tuż za rogiem, a jeden z najgorętszych trendów w tym roku jest kolory paznokci. Z gwiazdy wystawnego najfajniejsze odcienie z Los Angeles do Nowego Jorku, w tym 5 top lista daje niski dół na najgorętszych kolorów paznokci odcieniach kołysać tej jesieni.

Numer 5 – Classic Black

Nikt nie może się nie udać z klasycznym czarnym lakierem do paznokci. Zwłaszcza jeśli kupisz Chanel czarnej satyny. Gwiazdy takie jak Lindsay Lohan i Nicole Kidman zostały zaobserwowane chodzenie po ulicach Hollywood z tym odcieniem dalej. Przy odpowiednim stroju, powiedzmy biały tank top, kolorowy szalik, i krótkie spodenki jean, będzie obracanie głowy z tym gwiazdy kolor paznokci w krótkim czasie.

Numer 4 – Ruby Red

Jesień to doskonały czas, aby nosić odcień czerwieni na paznokcie. Zeszłej jesieni, gwiazdy jak Hilary Duff i Lo Bosworth zaobserwowano sportowych ten kolor paznokci. Co to wielki temat czerwieni to, że można ją nosić z różnych strojów i zarówno strój dorywczo i formalnych. Jedna marka, która myślę, że robi wielkie Ruby Red jest NARS. Jest to odcień zwany Rouge Andalou. Strój, który myślę, że świetnie wyglądają z Ruby czerwone paznokcie byłoby kolan, stanowią montażu czarną sukienkę.

Numer 3 – Dark Purple

Jesień to doskonały czas, aby pokazać swoje edgier bok ciemniejszych odcieniach, takich jak ciemny fiolet. Z ciemniejszym kolorze palety ubrania http://www.djmike.com.pl/dj-na-wesele-warszawa/, które będziesz nosić jesienią, ciemny fiolet będzie subtelne jeszcze bogaty. Gwiazdy kochają być dyskretny, a ostatnio Lauren Conrad i Mischa Barton oba na sobie ten kolor wokół. Wiesz, że to będzie hit na ciebie z gwiazd, takich jak LC, a pani Barton biegunach go na czerwonym dywanie. I paradoksalną Chanel jest zdecydowanie ciemny fioletowy odcień trzeba tej jesieni.

Numer 2 – Nude

Wpis zawdzięczamy leczenie kanałowe sopot