odzywka-do-rzes.net.pl

odzywka-do-rzes.net.pl

Pielegnacja rzes

Pielegnacja rzes

Pielegnacja rzes

Pielęgnowanie rzęs powinno być nawykiem każdej z dam. Jest to wyraz dbałości o swoją urodę, bowiem kruche i łamliwe rzęsy potrafią całkowicie zmienić wygląd wizualny naszej buzi oraz oczu i nawet skrupulatnie wykonany oraz dobrze dobrany makijaż nie są w stanie tych mankamentów urodowych poprawić. Ogólnie istnieje w przyrodzie wiele naturalnych rodzajów preparatów o działaniu leczniczym i pielęgnacyjnym, które stosowane były przez nasze babcie a nawet prababcie w celach czysto kosmetycznych. Przykładem zbawiennie wpływających na nasze rzęsy produktów jest chociażby olejek rycynowy. Jest to świetny sposób na to, aby za jego pośrednictwem scalać rzęsy, a zatem to strzał w dziesiątkę przy rzęsach wiotkich i też dość zaniedbanych, na przykład wyłamanych, ukruszonych, poplątanych.

Do tego olejek rycynowy pozwala na regenerowanie włosków rzęsowych i wzmocnienie a niekiedy też i odbudowanie ich struktury. Co jest tego efektem? Otóż rezultatem okazuje się uzyskanie rzęs dużo ciemniejszych i przy okazji znacznie grubszych. Niestety trzeba uważać, aby nie dać tego preparatu za dużo, bowiem zbyt intensywny może spływać do rzęs a w konsekwencji tego podrażniać oczy i niekorzystnie wpływać na nasze spojówki.

Jeszcze co innego to odrzywki do rzęs, które niekiedy bazują właśnie na omawianym typie środków pielęgnacyjnych, naturalnych. Są one o niebo wygodniejsze niż indywidualne nakładanie tychże rodzajów odżywek w czystej postaci. Nic nie skapnie nam do oka, a nawet jeżeli to odzywki są w swym składzie na tyle pieczołowicie dobrane, że nie dojdzie do podrażnienia. Inne bardzo pozytywnie wpływające na kondycję rzęs preparaty to biotyna, witamina B12, ekstrakty roślinne, nanopeptydy, pantenol, glikoproteiny, kwas hialuronowy i wiele innych.

Wpis zawdzięczamy