odzywka-do-rzes.net.pl

odzywka-do-rzes.net.pl

Rzesy u ludzi a u zwierzat

Rzesy u ludzi a u zwierzat

Podstawowym powodem, dla którego psy mają zrywanych plamy na ich twarzy, bo są łzawić zamiast łez odwadniających odpowiednio do swoich kanałów łzowych. Nie może być inne powody, dla psów mają łzy. ras Krótkie nosem często mają płytkie oczodoły, które powodują normalne łzy wypaść na twarz psa. W niektórych przypadkach pies będzie miał nadmiar łzawienie, bo ma włosy wokół oczu, które je podrażniają lub które „knot” łzy z oczu i na twarzy.https://siegajpozdrowie.pl/maski-kosmetyczne.html Istnieją także inne przyczyny, ze względu na problemy struktury do oczu lub do oczu, takie jak zakażenia oka lub jaskry lub podrażnienie spowodowane rzęs ocieraniu oka.

Wszystkie psy mogą mieć te plamy na twarzy, ale barwienie jest najbardziej zauważalne, jeśli masz biały pies. To dlatego, że łzy będą stykać się z bakterii lub drożdży czerwonego na twarzy psa i produkować czerwonawą plamę, którą łatwo zobaczyć na białego psa.

W zależności od przyczyny, dlaczego twój pies ma zrywanych plamy, często sposoby, aby zminimalizować ich wygląd. Jeśli twój pies ma plam, bo ma płytkie oczodoły, takie jak z ras krótkim nosem, nie można zmienić kształt swoich oczodołów, ale można zrobić kilka rzeczy, aby utrzymać plamy w zatoce. Jeśli twój pies ma je ze względu na ciągłe podrażnienie oczu, można utrzymać włosy wokół oczu przyciętych i zobaczyć weterynarza o infekcji oczu lub jaskry.

Jeśli twój pies ma zabarwienie z powodu problemu z rzęs, które zamieniają się albo powiek problem, istnieją pewne opcje chirurgiczne. Można porozmawiać z lekarzem weterynarii na temat tego, co może być on w stanie zrobić, aby rozwiązać ten problem.

Można uczynić je mniej zauważalne w jeden z następujących sposobów:

ac opinie

Antybiotyki: Niektórzy właściciele użyciu tetracykliny lub TYLOZYNY do zmniejszenia lub wyeliminowania plam.
Wpis zawdzięczamy