odzywka-do-rzes.net.pl

odzywka-do-rzes.net.pl

Plusy i minusy sztucznych rzes

Plusy i minusy sztucznych rzes

Powodem Uwielbiam ten kolor, ponieważ jest tak dobrze komponuje się z kolorami jesieni wokół ciebie. Miley Cyrus, Lauren Conrad, Jennifer Lopez, a Paris Hilton uwielbiają popisywać ich doskonały obraz paznokcie w tym kolorze. To nie jest krzykliwe i efektowny wygląd i świetnie wygląda do oficjalnych imprez, która będzie uczestniczyć w tym upadek.http://projekty-sklepow.pl/projekty/sieci-handlowe/ Powiązać swoje paznokcie to czarny top i niektórych beżowe spodnie jak Angelina Jolie nie, i jestem porównanie ubezpieczeń oc ac pewien, że będziesz coraz jakieś komplementy tej jesieni. Mimosas dla pan i pani by OPI jest wielka marka nago paznokci.

Numer 1 – Robin Egg Niebieski

Ten szał rozpoczął się wiosną, z Beyonce najpierw wprowadzając świat do trendu w jej „Dlaczego nie kochasz mnie” teledysku. Ludzie połowu na szybko, gdy gwiazdy takie jak Beyonce nosić ciepłą nowy kolor paznokci, zwłaszcza ludzi w Chanel. Wydają się być na górze każdej trendu paznokci te dni, i nie zawiódł w kolorze niebieskim albo Robin Egg. Ich Nouvelle Vague kolor jest zdecydowanie kolor tej jesieni trzeba zmieszać go trochę. Jednak kolor jest trudne do znalezienia, więc rozejrzeć! Gwiazdy wielkie jak Ke $ ha, Christina Aguilera, Whitney Port i Jessica Alba wszystkich kocham ten kolor. Powiązać ten odcień z niektórych słodkie dżinsy i wyciszenia dzwonka górze, a będziesz zazdrość znajomych w żadnym momencie.

Mam nadzieję, że cieszył się mój odliczanie z najlepszych 5 gwiazd kolory paznokci upadku 2010. Pamiętaj, aby zawsze mieszać się i baw się dobrze!

Laura pisze na jej stronie internetowej Sławy Center, gdzie mówi o wszystkich rzeczach sławy. Jessica Alba, Lauren Conrad i Lindsay Lohan są wśród jej ulubionych. Odwiedź Sławy Center dziś!

Wpis zawdzięczamy