Nieudana henna lub przedłużanie rzęs – co robić?

Obecnie coraz więcej kobiet korzysta z salonów urody, najczęściej wykonywanym zabiegiem jest doczepianie rzęs oraz henna brwi. Takie usługi kosmetyczne sprawiają, że wygląda się dużo lepiej, co więcej w ten sposób nie trzeba poświęcać tak dużo czasu na makijaż. Niestety po jakimś czasie, trzeba powtórzyć zabieg kosmetyczny.

Jak usunąć klej do rzęs?

Klej do rzęs to bardzo mocny preparat, dzięki któremu raz przyklejone rzęsy, trzymają się cały dzień. Niestety, gdy decydujemy się na ich usunięcie może pojawić się problem. Najważniejszą rzeczą jest to, aby nie wyrywać rzęs, w ten sposób bardzo łatwo możemy je stracić.

W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie remover – czyli specjalny preparat, za pomocą, którego można w szybki i prosty sposób usunąć klej. Remover do rzęs nakładamy na wacik, następnie przykładamy do do oka, tak samo jak w przypadku wykonywania demakijażu. W kilka sekund remover powinien zadziałać i usunąć resztki kleju.

Jak usunąć hennę do brwi?

Brwi to bez wątpienia jeden z ważniejszych elementów w makijażu, wiele kobiet chcąc zaoszczędzić czas decyduje się na wykonanie henny. Takie zabiegi mogą być wykonane w salonach kosmetycznych, choć wiele osób decyduje się podkreślić brwi henną na własną rękę. Hennę można kupić praktycznie w każdej drogerii kosmetycznej.

Niestety początki z henną mogą być trudne, jeśli nie zadbamy o odpowiedni sposób nałożenia preparatu czy będziemy do trzymać na brwiach zbyt długo, skutki mogą być opłakane. Całe szczęście jest sposób na to, aby usunąć hennę, wystarczy remover do brwi. Preparatem nasączamy wacik, następnie przykładamy do brwi i czekamy chwilę, aż zacznie działać.

Gdzie kupić remover?

Remover można kupić w drogeriach kosmetycznych, choć nie zawsze w takich miejscach będą takie produkty dostępne. Na pewno znajdziemy je w sieci w hurtowniach kosmetycznych, gdzie można kupić profesjonalne produkty kosmetyczne, takie które są używane w salonach urody.

Ja polecam produkty dostępne w sklepie noblelashes.pl w dziale removery. Bez wątpienia warto zaopatrzyć się w taki preparat, dzięki temu włoski pozostaną w dobrej kondycji.